20 Ekim 2013 Pazar

Estee Lauder Advanced Night Repair Serum


Estee Lauder ın beauty insider's choice finalisti yaşlanma karşıtı serumuyla karşınızdayım.Bu serumu hangi psikolojik bunalımla aldım bilmiyorum açıkcası, roaccutane tedavisinden sonra dudak kenarlarım kırışmış hissine kapıldım ve yaşlanma korkusuyla pat! sipariş ettim. Bir süre kullandıktan sonra estee lauder satış danışmanıyla sohbetimiz sonucu bir kürden daha fazla kullanmamam gerektiğini,ileri ki yaşlarda kullanabileceğim ürün skalamı daralttığımı, kürün cildimi toparlayacağını öğrendim. Kendisine yabancı bloglarda ürünün 15 yaşından sonra kullanabildiğini söyledim ama kesinlikle kullanmamam gerektiğine beni ikna etti.Seviyorum böyle satış yapma kaygısı olmayan danışmanları :)


Ürünün genel özelliği yaşlılık belirtileriyle savaşması,cildi sıkılaştırması ve yenileyici olması.
Benim en beğendiğim özelliği ciltte ki yorgun görüntüyü bir anda düzeltmesi.Öyle ki 2-3 günlük uykusuz kaldığım zamanlarda cildimde ki görüntüyü sürdüğüm an düzeltip daha kaliteli bir hale getirdi. Hem gündüz hem gece kullanılabilmesi de ayrı güzel.Gündüzleri kullandığınız zaman güneşin zararları ışınlarından koruyor,geceleri ise gün boyu yorulan cildi yeniliyor.


Tek sorunu damlalığı! Damlalığın pompa kısmıyla öyle bir savaş verdim ki savaşın sonucu serumun %20 sini dökmemle sonuçlandı. Fiyat konusunda biraz pahalı olsa da çok bereketli bir ürün. En küçük boyunu yaklaşık 3 aydır her gece( tamam tamam bazen unutuyorum.)kullanmama rağmen bitmedi. 25 yaş ve üzerine tavsiye edebileceğim, 25 yaş altı için cilt kalitesine göre değişeceği için yorum yapmayacağım bir ürün. Satış danışmanlarıyla konuşarak rahatlıkla karar verebilirsiniz,hepsi çok ilgili. 

Eksileri
                                                                                                       Pompası

Artıları
                                                            Bir çok ürünün yerini tutması
(Serum,nemlendirici,yaşlılık karışıtı ürünler)
Yorgunluk izlerini sürüldüğü an düzeltmesi

                                                                                                     Puan
                                                                                 9
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...