4 Mart 2013 Pazartesi

Kuru Ciltler Için Celestial Nemlendirici


  Şu sıra Lush ürünlerine bir taktım ki sormayın. Lush ürünleri daha uzun bir süre blogumdan ayrılmayacak gibi duruyor.Neredeyse şuan kullandığım tüm bakım ürünleri,renkli kozmetikler lusha ait.( Fotoğrafta ki tırnaklarımı görmezden gelin,maske yaptıktan sonra çekilmiş bir fotoğraf,ıy çok rezil!! :) Yeni favorim olan bu nemlendirici hakkında önce ki yazdığım bu yazıda sadece adından bahsedip geçmiştim. Ama bitirdikten sonra daha ayrıntılı bir yazıyı hak ettiğine kanaat getirdim. Eğer kuru,hassas,pullanmaya müsait bir cildiniz varsa bu nemlendirici vazgeçilmez favoriniz olacak.Krem çok yağlı bir yapıda onun için çok az bir miktar yüzünüze yetiyor.Sürdükten sonra cildimde hafif bir kızarıklık oluşturduğu ve yağ gibi parladığı için gece kremi olarak kulanıyorum. Temiz cildime uyumadan önce sürüp,sabah uyandığımda güzel cildime merhaba diyorum. Bazı yabancı bloggerların bu nemlendiriciyi makyaj bazı olarak uyguladığını okudum,bence makyaj bazı olmaya müsait bir zemin oluşturmuyor yani yolundan saptırmadan nemlendirici olarak gece kullanmak en güzeli.Kuru ve hassas ciltlere gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir krem. Çekinenler için, içeriğinde paraben bulunuyor.

İçindekiler:
Vanilla Water (Vanilla planifolia), Almond Oil (Prunus dulcis), Almond Milk (Prunus dulcis), Glycerine, Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fresh Dove Orchid Extract (Dendrobium), Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Triethanolamine, Methylparaben, Propylparaben. - 

Sitelerinde ürün hakkında ne demişler?
Tamamiyle hassas ciltler için üretilmiş nemlendiricimiz. Vanilya, hassas ve kuru ciltleri son derece rahatlatır. Kızarıklık, hassasiyet, yanma gibi problemlere karşı etkili badem sütü, nemlendirici gliserin ve kakao yağı ve zor ciltler için besleyici orkide ile egzema problemlerine karşı da olumlu etki yapan hassas ciltler için kurtarıcı krem. 

Fiyatı:49.oo TL 45 gr
Gramajına göre fiyatı gözünüzü korkutmasın,çok bereketli bir nemlendirici. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...