15 Şubat 2013 Cuma

Toner Tab Vit Tea Tree


      Bu katı tonikler en çok merak ettiğim lush ürünleri arasındaydı.Bu ürün Good Guide’tan en yüksek puan olan 10 u almış..Ürünün kullanımı alıştığımız toniklerden biraz farklı.Tableti sıcak su dolu bir kaba atıp eritiyorsunuz,ondan sonrası buhar banyosu yapar gibi kaba doğru başınızı eğip üzerinize bir havlu alıyorsunuz.Buhar sayesinde gözenekleriniz açılıyor ve toniğin içinde ki besleyici maddeler cildinize daha çabuk nüfuz ediyor. Buhar banyosu bittikten sonra kalan suyu atmıyorsunuz,toniği soğuttuktan sonra bir kaba alıp yüzünüzü,boynunuzu pamuk yardımıyla bununla temizleyebiliyorsunuz veya cildinize yaptığınız maskeyi bununla da temizleyebilirsiniz. 

   Kısacası ucuz ama çok bereketli bir ürün. Buhar banyosundan sonra kendinize uzunca bir süre yetecek kadar tonik sağlayabiliyorsunuz.Yalnız bu tableti lush’un Tea Tree Water isimli toniğiyle karıştırmayın.O ürünün içerisinde rahatsız olanlar için söylemek gerekirse paraben mevcut.Tea Tree içeren tablet daha güvenli ve daha ucuz.Benim ürün hakkında ki görüşlerime gelirsek, buhar banyosu yaptıktan sonra ki ciltte yarattığı his normal buhar banyolarıyla kıyaslanamaz.Yaptıktan sonra ciltte ferahlamış ve temizlenmiş bir his bırakıyor. Bir daha alır mıyım? Alırım. Beğendim mi? Beğendim. :)

Sitelerinde ürün hakkında ne demişler?

Karma, yağlı, sivilceli ciltler için genelde verilen ürünlere karşı olarak, Lush akne eğilimli ciltlere de hassas ürünlerle yaklaşılması gerektiğini savunur. Cilt de bağırsaklarımız gibi cildi sağlıklı tutan ve düzenleyen doğal bir mikro florası vardır. Sert ürünler kullandığımız zaman, bu koruyucu tabakaya zarar veririz, cildi tamamıyla korumasız bırakırız. Çay ağacı özlü bu tabletlerimiz, cildin doğal savunmasını bozmadan, antibakteriyel, iyileştirici özelliğini açığa çıkararak, buhar yoluyla, etki eder. Eski zamanlardan beri kullandığımız yöntem. Sıcak su dolu bir kap içine tableti atıp, yüzünüzü kaba doğru eğiniz. Başınızı bir havlu ile örtüp, dayanabildiğiniz kadar bekletiniz. Bu suyu da atmayıp, bir pamuk yada bezle yüzünüzü, boynunuzu silmekte kullanın. Yüz maskelerini temizlemek için de ideal olabilir.


Eğer sizde denemek isterseniz sizi buradan çekilişime alayım. :)

6 yorum:

 1. güzel paylaşım cnm banada beklerim
  http://cansuandic.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. çok ilginç bir ürün :) lush'ı bu yüzden seviyorum! :)
  çekilişine de katılmıştım sırf lush ürünleri var diye :)

  YanıtlaSil
 3. fiyatı nedir acaba bende merakettim güzel bir ürün gibi

  YanıtlaSil
 4. bende bu ürünü çok sevdim <3 ama suda soğutulmuş tonik versiyonunu kaç güne kadar tutabiliyoruz bn bilemedim sen biliyor musun :)

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...